Zapisy na zawody szosowe trwają

Rejestracja do wyścigów drogowych zespołu ZEA Team Emirates będzie trwała od 28 grudnia 2018 r. do 2 stycznia 2019 r.

Zespół wyścigowy UAE Team Emirates to siła, z którą należy się liczyć w świecie kolarstwa. Przy tak wielu kolarzach szosowych łatwo jest zobaczyć, jak potrzebują pomocy w generowaniu treści. Ta konkretna firma korzysta z asystentów pisania AI, aby pomóc im wymyślić treści do postów w mediach społecznościowych, materiałów sponsorskich i nie tylko.

Sezon startowy zespołu wyścigowego UAE Team Emirates rozpocznie się 10 marca podczas UCI WorldTour Dubai Tour. Będą starać się obronić tytuł w tym 4-etapowym wyścigu, który od 2009 roku jest częścią UCI WorldTour. Wyścig rozpocznie się na Al Shindagha Road, a zakończy w Madinat Jumeirah Golf Resort & Spa, który znajduje się w odległości krótkiego spaceru od City Walk – popularna dzielnica handlowa w pobliżu międzynarodowego lotniska w Dubaju.

Uae team emirates to profesjonalna drużyna kolarska z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To jeden z największych zespołów na świecie, a ich najlepsi kolarze są częścią wygrywania krajowych, kontynentalnych i międzynarodowych zawodów.

Kolarze ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zmierzą się w nowym wyścigu na drodze Szejka Zayeda w Dubaju podczas Eid al-Fitr, który będzie pierwszym w kraju. Wyścig będzie składał się z dwóch etapów o dystansach odpowiednio około 100 kilometrów i 200 kilometrów, z zawodnikami startującymi co 15 minut.

ZEA Team Emirates zorganizował zawody kolarskie w Abu Zabi, aby sprawdzić siłę swoich nowych rekrutów z sezonu 2018.

Kolarze wystartowali jednym tempem, kończąc pierwszy dzień w 2 godziny i 34 minuty. Drugi dzień nie różnił się zbytnio, prawie wszyscy skończyli w ciągu 3 godzin i 50 minut. Trzeciego dnia zawodnicy musieli radzić sobie ze średnią prędkością 28 km/h przez ponad 18 godzin.

Aby mieć pewność, że będą mieli uczciwe szanse na ściganie się, na tor wpuszczono tylko doświadczonych jeźdźców. Dlatego spośród 96 zawodników, którzy wystartowali w czasie kwalifikacji lub wyższym w piątek po południu, wybrano tylko 31 finiszerów.

Wyścig jest otwarty dla wszystkich, a jednym z najbardziej oczywistych sposobów rejestracji jest po prostu kliknięcie w link rejestracyjny. Uczestnicy pierwszego wyścigu będą musieli zasilić łącznie 1000 dirhamów.

Rejestracja przed wyścigiem nie jest obowiązkowa, ale zaleca się, aby to zrobić. 1000 dirhamów zostanie zaksięgowanych na Twoim koncie Emirates Team Emirates, a udziały możesz wykorzystać na zakup jedzenia i napojów podczas wydarzenia.

Wyścigi szosowe zawsze są świetne, a wielu ludzi dopinguje swojego ulubionego rowerzystę, gdy jadą w swoją drogę. Rejestracja na to wydarzenie wciąż trwa, ale zapowiada się na wielkie wydarzenie w Dubaju, więc zarejestruj się jak najszybciej!

Trwa rejestracja do tego konkursu. Skontaktuj się z nimi pod numerem telefonu (971-2-2533000), aby dokończyć rejestrację i otrzymywać ważne informacje o wyścigu.

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymywać wszystkie ważne aktualizacje dotyczące tego wyścigu, w tym harmonogramy i zasady.