Zapisy na zawody szosowe trwają

Minionej nocy zamknęły się zapisy na zawody szosowe, które odbędą się w przyszłym miesiącu. To jedne z najbardziej oczekiwanych i popularnych imprez sportowych, na których wystartuje wielu zawodników.

Zapisy na zawody otworzono tydzień temu i od tego czasu przyciągnęły one wielu entuzjastów szosowego sportu. Organizatorzy twierdzą, że lista startowa jest bardzo obszerna i ci, którzy chcieli wziąć udział w biegu musieli szybko składać swoje deklaracje.

Zawody odbywać się będą na trasie liczącej 33 km i organizatorzy poinformowali, że trasa będzie wytyczona zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. W tym roku zawodnicy będą mieli szansę rywalizować o cenne nagrody. Czołowi zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale, a także bon na produkty firmy sponsorskiej, która pomaga organizować tegoroczną imprezę.

Organizatorzy przypominają także, że wszelkie nieprawidłowości mogą być bezzwłocznie zgłaszane do odpowiedniego personelu obsługi i upewnić się, że sprawiedliwe i profesjonalne istotne decyzje są podjmowane.

Jeśli masz plan na weekend i chcesz spróbować swoich sił w zawodach szosowych, to okazja ta jest stworzona dla Ciebie. Odetchnij świeżym powietrzem, poczuć adrenalin oraz rywalizuj ze sobą lub innymi – to jedne z niewielu okazji do dobrej zabawy i ćwiczenia umiejętności rowerzystycznych.

Zapisy do wyścigu szosowego trwają! Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a MY-Race zaprasza wszystkich zawodników na ten sezon, aby przetestować swoje umiejętności i spoczywać w długim i pomiędzy trasach.

Ten sezon MY-Race oferuje swoim zawodnikom kilka różnych alternatyw. Można wybrać między dwoma różnymi trasami, dzięki czemu konkurenci mogą znaleźć warunki lepsze dla siebie i stawić czoła trzem sosenom: jeden dystans uporządkowany, jeden bardzo techniczny oraz jeden skomponowany.

MY-Race ma nadzieję, że każdy będzie miał okazję dobrego treningu, towarzyskich imprez i fascynujących wyścigów! Więc jeśli jesteś fanem szosowego cyklu lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego – przyjdź i weź udział!

Zgłoszenia są otwarte w okresie od 1 marca do 30 maja, dlatego nie zapomnij do nas dołączyć! Nie musisz być professionlistom, aby brać udział w tym wyścigu – każdy może przebywać tereny tego sezonu. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Polska scena zawodowej jazdy na rowerze szosowym naprawdę się rozwija. W tym roku zorganizowaliśmy kilka wspaniałych zawodów szosowych o uznanym międzynarodowym statusie. Najbardziej ekscytująca z nich to Grand Prix Cycle Classic, czterodniowe małe Tour de France. Zapisy na tę prestiżową imprezę już się rozpoczęły i w tym roku cieszy się ona jeszcze większym zainteresowaniem niż w latach poprzednich. Wydarzenie to stwarza niczym nienaruszone warunki do rywalizacji dla profesjonalnych rowerzystów na całym świecie. W maju, podczas Grand Prix Cycle Classic, będziemy mieli okazję podziwiać najlepszych zawodników i zespołów z całego świata. Nic więc dziwnego, że każdego dnia pojawia się coraz więcej aplikacji do udziału w tej ekscytującej imprezie. Jeśli jesteś pasjonatem jazdy na rowerze szosowym i chcesz spróbować swoich sił w tegorocznym wyścigu, nie zwlekaj – zapisy na Grand Prix Cycle Classic trwają!

Kolarzom, którzy chcą powalczyć o podium na jesiennej edycji Zawodów Szosowych, nadszedł najważniejszy czas – rozpoczęły się zapisy. Organizatorzy ogłosili 24 godzinna informację, że zawody odbędą się 4 października.

W tym roku przewidziano 10 kategorii wiekowych dla każdego poziomu zaawansowania – od juniora aż do seniora. Dla osób, które jeszcze nigdy wcześniej nie jeździły po torze szosowym, organizatorzy przygotowali instruktorów, dzięki którym każdy butny debiutant będzie miał szanse na swoje pierwsze podium. Jest to szansa dla amatorów, aby wspiąć się na wyższy poziom i stanąć do starcia z zawodnikami z całej Polski oraz reszty Europy.

Końcowa konkurencja będzie bezwzględna. startować będzie można od samego rana aż do późnych popołudniowych godzin a linię mety przekroczyć trzeba przed jej zamknięciem o 19:00. Tradycyjnie organizatorzy zadbali o okolicznościowy pakiet startowy oraz szeroki catalog nagród dla uczestników.

Wszystkich amatorów szosowego jazdy na rowerze zapraszamy do udziału w Zawodach Szosowych! Zapisy trwają już teraz i można je zrealizować na stronie internetowej lub bezpośrednio w biurze organizatora w miejscu imprezy. Zapraszamy, powodzenia!